Брейн-ринг 20.02.2024: результати

 

Святкування 70-річчя Черкаської області в університеті відзначилося особливим заходом – захоплюючою грою “Брейн-ринг”, яка відбулася 20 лютого 2024 року на факультеті ОТІУС.

У грі взяло участь 11 команд студентів інститутів та факультетів університету. Учасники проявили знання про історичні події, факти й особливості нашої області. Команди боролися не лише за перемогу, а й за шанс продемонструвати свої інтелектуальні здібності.

 

Після запеклої боротьби призові місця розподілилися так:
🥇1 місце – команда ННІ ФКСІЗ “Велика шестірка”;
🥈2 місце – команда ННІ УФСК “Блакитно-жовті зорі”;
🥉3 місце – команда ННІ МВІФ “Олімп”.

Голова студентської ради ННІ МВІФ відмітив: «Команді “Олімп” довелося мужньо тримати стрій, захищаючи честь та гідність інституту. Гра видалась нелегкою, але цікавою та актуальною, добірка питань була пов’язана з історією Черкащини, що є як ніколи доцільним, оскільки цього року область святкує свою сімдесяту річницю. Маємо надію, що такі заходи неодноразово повторюватимуться, тому не зволікайте, приєднуйтесь!»

Організували та провели цю яскраву інтелектуальну гру Костянтин Любченко, Людмила Макаренко, Борис Онищенко, Альона Царьова, Денис Голуб, Валентин Єгоян, Лілія Зайчук, Валерія Фінько. Їхня енергія та завзятість допомогли створити чудову атмосферу, наповнену розумом і знаннями.

🎉Вітаємо переможців та всіх учасників гри! Бажаємо і надалі розвиватися разом із нашою прекрасною Черкаською областю!🎊

Фото з місця подій – у галереї.