Курси з основ програмування

Курси Курси2

 

 

 

 

 

 

 

 

Для учнів 8-11 класів середніх навчальних закладів, які бажають розширити свої знання з програмування та пов’язати свою майбутню професійну діяльність з інформаційними технологіями, в стінах факультету Обчислювальної Техніки, Інтелектуальних та Управляючих Систем (ФОТІУС) проводяться заняття з інформатики та основ програмування.

Наші курси дозволять Вам почати навчання з декількох мов програмування, зокрема, учні 9-х класів вивчають мову PascalABC.NET, а 10-х і 11-х – C#.

Наші курси для тих, хто є новачком у програмуванні, а також для тих, хто тільки почав програмувати і хоче у майбутньому отримати спеціальність програміста.

Якщо у Вас є тільки лише загальне уявлення про програмування, то ми рекомендуємо Вам почати своє навчання у нас з самих основ.

На курсах розглядається процедурне, структурне програмування та основи об’єктно-орієнтованого програмування, вивчаються основні синтаксичні конструкції мов. Курси формують базові уявлення про механізми роботи високорівневих мов програмування.

Навчаючись у нас Ви зрозумієте, як та чи інша мова програмування використовується при розв’язуванні різних задач. Під час занять докладно розглядаються такі поняття, як типи даних, змінні, константи, логічні операції, умовні та циклічні конструкції, методи та їх використання, механізми рекурсії, основи побудови масивів даних й їх сортування та ін.

Пройшовши наші курси, Ви зможете переконатися в тому, що програмування доступно кожному. Щоб оволодіти основами програмування потрібна старанність і наполегливість.

Заняття на курсах проводять викладачі факультету К. М. Любченко, Б. О. Онищенко, Ю. Є. Гребенович.

Ви готові почати навчання програмуванню? Приходьте до нас!