Брейн-ринг 20.11.2023

20 листопада 2023 року на факультеті обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем у черговий раз відбулась інтелектуальна гра «Брейн-ринг».

На цей раз в інтелектуальному змаганні брало участь 6 команд, кожна з яких складалася з 6 студентів факультету.

Для визначення суперників до кожної основної гри всім командам пропонувалось відповісти на питання відбіркового туру. Основна гра тривала доти, доки одна з команд не отримувала 3 очки, відповідаючи на питання з різноманітних галузей знань.

За результатами гри призові місця розподілились так: 1-ше місце посіла команда “Шмякси” (Євгеній Ковальчук, Катерина Капля, Вадим Котенко, Артем Кабаченко, Віталій Зьомша, Денис Рябчун), 2-ге місце – “Однодумці” (Нателла Бондарева, Катерина Хижняк, Поліна Цвинтарна, Олександр Попілевич, Альона Кисіль, Ігор Павлик), 3-те місце – Fly to moon (Дарʼя Пудзерей, Дмитро Мартинов, Владислав Шолудько, Даня Крамар, Максим Яценко, Олександр Ткач).

Організаторами ігри традиційно були активні учасники гуртка «Інтелект»: студенти Альона Царьова, Денис Голуб, Лілія Зайчук, Валерія Фінько. Керівником гуртка є старший викладач кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень Костянтин Любченко, який вів гру, під час якої застосовувалась його авторська комп’ютерна програма «Брейн-ринг».
На думку очевидців, інтелектуальне змагання вийшло динамічним і захоплюючим!

Фото з місця подій – у галереї.