Мова програмування Prolog. Базовий курс

Обложка_PrologЛюбченко К. М. Мова програмування Prolog. Базовий курс : Навч.-метод. посіб. / К. М. Любченко. – Черкаси : ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2016. – 136 с. ISBN 978-966-353-410-7

Посібник містить основні відомості з мови логічного програмування Prolog. Теоретичний матеріал кожної теми ілюструється численними прикладами, програмами, супроводжується контрольними запитаннями та практичними завданнями, які спрямовані на формування відповідних знань та вмінь студентів (учнів) з програмування на мові Prolog.

Навчально-методичний посібник призначений для студентів усіх форм навчання напрямів підготовки “Програмна інженерія”, “Системний аналіз”, “Комп’ютерні науки”, для вчителів та учнів середніх навчальних закладів, а також для всіх тих, хто цікавиться логічним програмуванням та штучним інтелектом.