Програма обміну для студентів бакалаврату Global UGRAD (США)

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького можуть стати учасниками програми обміну Global UGRAD, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Фіналісти програми будуть навчатися впродовж одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями.

Участь у програмі безкоштовна. Організатори програми забезпечують: оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Центр зовнішніх і міжнародних зв’язків запрошує всіх бажаючих дізнатися більше про програму Global UGRAD від випускниці програми Марії Макаренко.

Презентація програми відбудеться 24 жовтня 2019 р. о 12:45
у читальному залі бібліотеки ім. М. Максимовича